Lokacije i termini

 

GIMNASTICKI TRENING CENTAR POBEDNIK - SAJAM HALA 4
Takmicari treniraju svakog dana od 19-22h. Trener - Miodrag Draksimovic - Miki
 
Takmicarke - Pon, sreda, cetvrtak i subota od 19:30-21:30h. Trener - Predrag Dimitrijevic
Ponedeljak, sreda i petak: 
Prva grupa deca od 4-7 god  17:45 do 18:45   Treneri Djuriša i Pedja
Druga grupa deca od 4-7 i preko 7 god  19-20h      Treneri Djuriša, Ivan, Zorica
Treca grupa deca preko 7 god   20-21h           Treneri Djuriša, Ivan, Zorica
Cetvrta grupa - utorak, cetvrtak 19-20h i subota 10-11h - deca od 4-7 god  i 11-12h deca preko 7 god  - Trener Djuriša
Peta grupa utorak, cetvrtak 20-21h i subota 11-12h - deca preko 7 god    Trener Djuriša
sesta grupa - subota i nedelja od 18-19h   trener Milan Smileski
NOVO!
RITMICKA GIMNASTIKA POBEDNIK:
Utorak, cetvrtak 19:00-20:00h i subotom 11:00 - 12:00h
AKROBATIKA - GIMNASTIKA ZA REKREATIVCE - REKREATIVNA GIMNASTIKA:
Musko zenska grupa - ponedeljak, sreda od 20-21.00h i petak od 19-20:00h   Trener Radisa
 
Muskarci preko 16 god - ponedeljak, sreda i petak od 21:00 - 22:00h. Trener Radisa
Devojke preko 16 god - utorak i cetvrtak od 20:00 - 21:00h   Trener Radisa
Devojke preko 16 god - utorak od 20-21:30h i subota od 19-20:30h  Trener Demijan
 
 
TAŠ - PETA BEOGRADSKA GIMNAZIJA

Lokacija - Ilije Garasanina 24 (kod Tasa)
Prva grupa 3 x trening devojcice pocetnici:
Termini: sreda i petak od 19:30 do 20:30h i nedelja od 10 do 11h
Prva grupa 2 x trening decaci pocetnici:
Termini: sreda i petak od 19:30 do 20:30h
Druga grupa 3 x trening :
Termini: ponedeljak od 19:30 do 21h, sreda i petak od 20:15 do 21:30h
Vikend:
Treća grupa 2 x trening - devojčice pocetnici:
Termini: subota i nedelja od 10 do 11h

Četvrta grupa 2 x trening - naprednija grupa devojčica:
Termini: subota i nedelja od 10:45 do 12h

Peta grupa 2 x trening decaci pocetnici:
Termini: subota i nedelja od 11 do 12h
 
SPRETNO DETENINDZA RATNICI KIDS - deca od 4 do 7g
 
Termini: Subota i nedelja od 10 do 11h


MIRIJEVO - SEDMA BEOGRADSKA GIMNAZIJA
 
Lokacija - Mirijevo (kod crkve)
Termini:
Utorak i četvrtak od 19 do 20h deca od 7 - 9 god
Utorak i cetvrtak pd 20 do 21h deca preko 9 god
 
 
SPRETNO DETE - deca od 4 do 7g
 
Termini: Utorak i četvrtak od 18 do 19h
 
NOVI BEOGRAD - KOD STAROG MERKATORA
 
Lokacija - Goce Delčeva 38

Termini:
utorak i četvrtak od 18 do 19h. (mladja grupa 4-7 god)
utorak i četvrtak od 19 do 20h. (starija grupa preko 7 god) 
 


JUŽNI BULEVAR - OŠ KRALJ PETAR II KRAĐORĐEVIĆ
 
Lokacja - Marulićeva 8

Termini: 

Utorak i četvrtak 19 do 20h
 
SPRETNO DETE deca od 4-6g
 
Utorak i četvrtak 18 do 19h

VOŽDOVAC - OŠ. ĐURO DANIČIC
 
Lokacija: Meštrovićeva 19, naselje Braće Jerković
 
Termini:
 
Utorak, četvrtak od 17:45 do 18:45h  
 
 
ZEMUN - HALA PINKI
 
Lokacija - Gradski park 2

Termini:

utorak i cetvrtak - 17:00 do 18:00h deca od 4 do 6 godina 
utorak i cetvrtak - 18:00 do 19:00h deca preko 6 do 9 godina 
utorak i cetvrtak - 19:00 do 20:00h deca preko 9 godina
 
subota i nedelja - 17:00 do 18:00h deca od 4 do 7 godina
subota i nedelja - 18:00 do 19:00h deca od 7 do 9 godina 
subota i nedelja - 19:00 do 20:00h deca preko 9 godina